انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک انجمن با انستیتو تحقیقات تغذیه ای صنایع غذایی کشور

انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور با انجمن صنعت تولید و بسته بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کشاورزی ایران(اگنا)؛، با توجه به اهمیت تبادل تجربیات، دانش، مهارت­ها و همچنین به منظور بهبود و ارتباط دانشگاه و صنعت، گسترش همکاری­های علمی و فنی، اجرایی و مشورتی و استفاده از امکاناتی که موجب ارتقاء سطح کیفی و کمی آموزش و پژوهش و توسعه دانش سلامت درکشور می­گردد تفاهم­نامه بین دکترامیرمحمد مرتضویان سرپرست انستیتوتحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و دکترمسعود رسولی دبیر انجمن صنفی کارفرمایی صنعت تولید و بسته بندی گوشت و مواد پروتئینی کشور جهت همکاری­های مشترک منعقد گردیده است.

بر اساس این گزارش، مدت زمان این تفاهمنامه ۲ سال و موضوع آن به شرح زیر می باشد:

  1. حضور نماینده درجلسات کمیته های فنی و تخصّصی که برحسب موارد درخواست انجمن، در انستیتو تشکیل می شود و اعضای این انجمن به نحوی از انحاء ذینفع خروجی و مصوبات آن جلسات باشند
  2. مشارکت در تهیه آمارهای اختصاصی تولید و توزیع فرآورده­های گوشتی در سطح کشوری و به تفکیک استانها
  3.  دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی می‌توانند با هماهنگی انجمن، دوره‌های آموزشی، کارآموزی و پایان نامه­های خود را درکارخانه های عضو انجمن بگذرانند.
  4. مشارکت در برگزاری نمایشگاه­های تخصصی فرآورده­های گوشتی در سطح داخلی و بین­المللی و همکاری در برگزاری سمپوزیوم­ها، کنگره­ها، کنفرانسها و سمینارهای علمی و تخصصی مرتبط با گوشت و فرآورده­های گوشتی
  5. مشارکت در تهیه و تنظیم کتاب، بروشور، پوسترهای علمی و آموزشی در جهت آموزش و فرهنگ­سازی الگوی مصرف
  6. مشارکت مادی و معنوی در انجام پروژه های تحقیقاتی، مطالعاتی و پژوهشی
  7. تنظیم بیانیه مشترک در خصوص شایعات، انتقادات، تقلبات و تخلفات کیفیت محصولات گوشتی پس از تایید انستیتو

اخبار