بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی «ایران اگروفود» برپا شد

بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته «ایران اگروفود ۲۰۲۲» از امروز به مدت چهار روز برپا شده است.

اقتصادسبز آنلاین: بیست و نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته «ایران اگروفود ۲۰۲۲» از امروز به مدت چهار روز برپا شده است.

به گزارش خبرنگار ما، بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد‌غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته «ایران اگروفود ۲۰۲۲» با حضور علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام آغاز به کار کرد.
این گزارش می‌افزاید: ۵۷۰ شرکت و واحد تولیدی داخلی و ۹۵ شرکت خارجی یا نمایندگی‌های آنان در این دوره از نمایشگاه حضور دارند.
برپایه این گزارش ارتقای سطح دانش فنی و فناوری و تبادل اطلاعات روز در موضوعات و تم‌های نمایشگاه، معرفی توانمندی‌ها و پیشرفت‌های کشورمان در زمینه‌های صنعت موضوعی نمایشگاه، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشور در جهت توسعه صادرات غیر نفتی کشور، آشنایی شرکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان متخصص از نمایشگاه با آخرین دست آورده‌ای علمی و صنعتی شرکت کنندگان و تولید کنندگان داخلی و خارجی در زمینه‌های موضوعی نمایشگاه، تشویق و ترغیب تولید کنندگان برای رقابت سالم و هدفمند در عرصه این صنعت و ایجاد فضا جهت ارتباط مستقیم تولید کنندگان با متخصصین و قشر مخاطب از اهداف مهم این نمایشگاه به‌شمار می‌رود.

اخبار